مسکن فایل
×

چرا مسکن فایل

بخش عظیمی از بازار املاک همچنان از ساز و کارهای سنتی تبعیت می‌کند. گستردگی و پیچیدگی این بازار از یکسو و فضای رقابتی از سوی دیگر، دفاتر املاک را ناگزیر نموده تا از یک یا چند نرم‌افزار استفاده نمایند و جدای هزینه مجدد برای دریافت اشتراک از این نرم افزار ها مدام میان نرم افزارهای مختلف به دنیال فایل باشند و این پیچیدگی، سرعت پاسخگویی را کاهش داده و عموما شاهد این هستیم که دفاتر نمی توانند نتیجه مطلوب را دریافت نمایند و هیچکدام از این نرم افزارها این حجم بازار را نمی توانند پوشش دهند.

با یک بررسی ساده در وب سایت های این نرم افزار ها و امار فایل های منتشر شده این شرکت ها متوجه این موضوع خواهید شد. ( میانگین تعداد فایل منتشر شده در این وب سایت ها در کلیه مناطق بین 150 الی 200 فایل در طول روز می باشد ) حال انکه روزانه حداقل بالغ بر 500 فایل شخصی در حال ثبت می باشد!!!!

مسکن فایل روزانه فایل های زیادی رو با روش های مختلفی جمع آوری نموده و به صورت لحظه ای و با سرعت در اختیار دفاتر املاک قرار می دهد . فقط کافیست یکبار امتحان کنید، ما روزانه بالغ بر 550 فایل منتشر مینمائیم.

یک بررسی مهم در خصوص سرعت و چابکی:

بررسی‌های ما نشان می‌دهد کمتر دفتر املاکی پیدا می‌شود که دستکم برای فایل‌یابی از نرم‌افزار استفاده نکنند. فایل شخصی در واقع اطلاعات ملکی است که توسط شخص مالک قرار است به فروش یا اجاره برسد. علی‌رغم اینکه بسیاری از مشاورین معتقدند دیوار و شیپور به آنها کمکی نخواهد کرد،‌ با این حال دستکم نیمی از فایل‌های شخصی در دیوار، شیپور، روزنامه ها و سرویس‌های مشابه ثبت می‌شود. بر اساس بررسی‌های صورت گرفته، با اینکه مالکین شخصی رفتارهای مختلفی در ثبت آگهی برای فروش یا اجاره ملک خود داشته‌اند، ولی اکثر قریب به اتفاق آنها با مشاورینی همکاری کرده‌اند که در نخستین ساعات پس از ثبت آگهی با آنها تماس گرفته‌اند ( سریعترین ها برنده هستند ) ما نیز اساس کار خود را بر این اساس قرار داده ایم تا در سریع ترین زمان ممکن این فایل ها را در اختیار شما قرار دهیم. این اطلاعات بر مبنای هوش مصنوعی آگهی ها را از سایت‌های ملکی دریافت کرده و آن‌ها را کاملاً اتوماتیک و در ۲۴ ساعت شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل با ضریب 85 درصد فیلتر و در دسترس شما قرار می دهد و دیگر نیازی نیست همه سایت‌های آگهی ملکی را تک‌تک بررسی کنید

نگاهی به آمار آگهی های ثبت شده روزانه در مشهد :

جهت اطلاع در مشهد روزانه حدود 7000 هزار آگهی‌های ملکی مختلف از سایت‌های معتبر همچون دیوار ، شیپور و ... در روز ثبت می‌شود که کمتر از 500 مورد آن شخصی است و حدود 3500 آگهی مربوط به مشاورین املاک و حدود 3000 مورد نیز آگهی های تکراری و خارج از محدوده می باشد.

اما مشکلی که در این بخش وجود دارد این است که تفکیک آگهی های مالکین شخصی از مشاورین املاک و موارد خارج محدوده و تکراری کاری بسیار زمانبر و وقت گیر برای مشاورین املاک می باشد مخصوصا برای مشاورین که بیشتر وقت خود را صرف بازدید ملک می کنند ولی شما هم اکنون با بهره گیری از این خدمت در سریعترین زمان ممکن به این فایل ها دسترسی خواهید داشت. هوش مصنوعی تمام مشاوران را که در سایت‌ها آگهی ثبت می‌کنند شناسایی کرده است و کسانی که مشاورند و آگهی به اسم شخصی می گذارند را فیلتر نموده همچنین مشاورینی که معمولا تازه‌ کار می باشند را نیز به زودی شناسایی خواهد نمود. ممکن است شما نمونه ای از این آگهی دریافت کنید.

مشاورین در نبود یک نرم‌افزار فایل‌یابی کارآمد باید وقت زیادی را برای دسترسی به این فایل‌های شخصی اختصاص دهند. با این حال تمام خدمات در بستر نرم‌افزار محدود به فایل‌یابی نیست.

به همین دلیل است که درک اهمیت و اولیت این نیازها بسیار مهم است.

© مسکن فایل 1397 - نوآوران پردازش افراطوس

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به مسکن فایل بوده و هرگونه کپی برداری از مطالب این وبسایت پیگرد قانونی دارد